תפריט

ממליצות

קרן לבנה היא מטפלת נדירה. היחוד והאיכות שלה נובעים מהידע והחכמה שלה ומהלב הטוב והשופע אור שלה.

החוייה של טיפול נשי אצל קרן לבנה הוא מאד עמוק ומשפיע ובעיקר מיטיב עם המטופלת ויכול לחולל שינוי מהותי בתפיסות עולם ובצורת החיים.

הייתי נוכחת במעגלי הנשים של המחזור החודשי וראיתי אשה שיש לה מטרה חשובה ומסר ייחודי שמצליח לעבור בכשרון רב על ידה.

זכיתי לטיפולי גוף מקרן לבנה שהיא מטפלת רגישה שאיכפת לה והיא באמת נוגעת דרך הגוף במעמקי התודעה והרחם של המטופלת.

אין לי המלצה טובה יותר מאשר לתת לכל אישה שתעניק את המתנה הזו לעצמה.

שלום קטן (שלומית) כהן טולדו ווייט

קרן לבנה ערכה עבורי טקס כניסה לאמהות , היה מרגש, מקרב, ומאוד מדויק.זו הייתה חוויה מעצימה עבורי ועבור חברותיי שהשתתפו בטקס. בזכות הפשטות האמיתית ועם זאת העוצמה הנשית, שפשוט קורנת מקרן 🙂 , הצליחה ליצור מעגל של שיתוף ויצירה ולחבר גם את אלה שמעולם לא ביקרו במפגשים מסוג זה. תודה רבה לך על ערב קסום שנשאר איתי עוד הרבה אחרי, אהובה שכמותך!

הרעיון למעגל לידה שלי התחיל הרבה לפני שנכנסתי להריון. למעשה שנתיים קודם לכןכשהייתי במעגל הלידה של קרן לבנה לכבוד בואה של הבת שלה לעולם.הרגשתי את העוצמה החזקה של האהבה והתמיכה שהקיפה את קרן וחשבתי שזה דבר מדהים ומחזק ושלפני הלידה שלי אני בטוח רוצה גם מעגל לידה משלי.הרגשתי שזה שלב חשוב מאוד מההכנה ללידהלהקיף את עצמי בנשים שהן חלק מהחיים שלי, לבקש מהן להגיד בקול רם את משפטי התמיכה שלהן כדי שאוכל לחזור עליהם בלידה, ושכולנו נפנה אל התינוק ונגיד לו שאנחנו מחכות לו, שהוא רצוי ואהוב ושהוא מוזמן לבוא אל העולם. ביקשתי מקרן לבנה שתנחה את הטקס וסיפרתי לה את הויזן שלי. היא באה ויצרה אווירה מעולה ואינטימית עם כמה דברים שהביאה, כמה עלים, חרובים ונרות. הזמינה כל אישה בנפרד לטקס הטהרות קצר (בזמן הזה כל האחרות אכלנו ודיברנו) ואז התחיל הטקס עצמו. זה היה מאוד מרגש ובאמת שכל אחת דיברה מהלב ועם הרבה אהבה ופתיחות.אפילו שלא לכולן זה קל! גם אני הופתעתי מכמה היה לי מוזר להיות במרכז העניינים למרות שדמיינתי את הערב הזה הרבה זמן. אבל ההנחיה של קרן היתה מאוד עדינה ורגישה ודיברנו, חלקנו הזלנו דמעה וקראנו לתינוק שיבוא כמו שרציתי. אפילו שרנו לו קצת!

phone-symbol
phone-symbol

אהבתם? שתפו את החברים

צרי קשר

מטפלת בשיטת ARVIGO® עיסוי רחם סדנאות ומסעות ריפוי להקלה ושלום עם המחזור החודשי

קרן לבנה 050-7664347    אתר: kerenoosh@gmail.com

צילום: נופר - האור הטבעי